ماژول Process Recorder

ماژول جذاب و فوق العاده کاربردی Process Recorder

اگر همیشه آنالیز خطاها و مشکلات پروسه و یا عملیات اجرایی سیستم های تحت کنترل برای شما فرآیندی زمانبر، خسته کننده و دشوار است

قطعا ماژول کاربردی zenon کمک شایانی برای عیب یابی سریعتر سیستم تحت نظارت شما خواهد بود.

ماژول Process Recorder در نرم افزار zenon با تنظیمات ساده و سریع بر روی هر پروژه ای از zenon قابل اجرا می باشد.

بدین ترتیب به محض اینکه بخواهید وضعیت خاصی در پلنت را ردیابی کنید که چه عواملی یا به چه صورت رخدادهای پیشین سبب وقوع وضعیت خاصی در پلنت شده، می توانید با بهره گیری از این ماژول سریعا و به طور گرافیکی مانند یک باز پخش فیلم، تاریخچه وضعیت پلنت را مشاهده کنید.

چگونه؟ بدین ترتیب که کاربرایستگاه عملیات operating station) ( با استارت کردن حالت Process Recorder، وضعیت پروژه را به حالت سیمولیشن برده و حالا زمان مورد نظر را تعیین میکند و بازگشت می کند به زمان یا بازه های زمانی قبل از زمان منتخب. بنابراین قدم به قدم تمام رخداد ها قبلی مشاهده می شود. هر تغییر وضعیت در بازپخش وقایع با مارکر خاص هایلایت شده تا محلی که دچار تغییر شده در نمایشگر مشخص باشد .

دیگر آنکه ماژول Process Recorder تمام وقایع ثبت شده در event list رو باز نمایش میدهد در محیط و صفحات پروژه اصلی تنها رنگ پس زمینه پروژه تغییر میکند تا کاربر متوجه باشد که در حالت سیمولیشن قرار دارد و online نیست.

به محض اینکه عملیات آنالیز و تحلیل خطا مشخص شد می توان حالت Process Recorder را استاپ کرد و اتوماتیک پروژه آن لاین می شود و ارتباطش با کنترلر ها مجدد برقرار می گردد.

برای مشاهده مثالی از کارایی این ماژول فیلم های مرتبط ذیل را از دست ندهید.

error: اطلاعات از کپی حفاظت شده اند !!