rosemount

Rosemount ابزار دقیق روزمونت

قیمت فروش ابزار دقیق روزمونت

rosemount لطفا در نظر داشته باشید برای سفارش گزاری محصولات با کلیک بر روی بخش “ثبت پروژه” می توانید سفارش خود را ثبت نمایید

شرکت روزمونت یک شرکت تابعه از شرکت الکتریکی امرسون است. دفتر مرکزی آن در شکوپه ، مینه سوتا قرار دارد ،

جایی که آنها ابزار اندازه گیری مانند فشار ، دما ، سطح ، جریان DP و بی سیم و همچنین ابزار تحلیلی و تشخیصی برای تجزیه و تحلیل گاز ، تجزیه و تحلیل مایع ، اندازه گیری احتراق و شعله و تشخیص گاز را تولید می کنند.

rosemount تاریخچه

مهندسی روزمونت در سال 1956 در منطقه مینیاپولیس – سنت پاول با تمرکز بر صنعت هوافضا تأسیس شد ، که پس از آن با گسترش برنامه فضایی ایالات متحده به سرعت در حال رشد بود. در سال 1966 ، این شرکت به صنعت پردازش تجاری متنوع شد و به نام روزمونت-اینک معروف شد.

بنیانگذاران روزمونت ، فرانک ورنر و ورن هیت ، در دهه 50 بخش لوازم ورزشی اسکی را بر عهده گرفت و تصمیم گرفتند یک اسکیت اسکی بهتری را معرفی کنند. این منجر به بوت اسکی روزمونت در سال 1965 شد ، این جزع اولین طراحی های مدرن با مواد مصنوعی پیشرفته عصر خود بود و آنچنان نظر شرکت امرسون را جلب کرد که در سال 1976 شرکت روزمونت را خریداری نمود.

Rosemount در حال حاضر

در سال 1966 سه سال قبل از دیدن سطح ماه توسط آپولو 11 شرکت روزمونت اهتمام به تولید تجهیزات متنوعی مبتنی بر نیازهای ابزار دقیق شرکتهای به صورت جهانی ورزید و با تجربه ای که در تولید تجهیزات مربوط به هوافضا داشت موفق به تولید ابزار دقیق با کارائی بالا برای پروسه های صنعتی شد که با خروجی های استاندارد و امکان کالیبره کردن با دقت بالا قادر به اندازه گیری پارامترهای مختلفی نظیر دما ، فشار ، فلو و .. شدند .

برخی از معروف ترین تجهیزات ابزار دقیقی این شرکت که در صنایع مختلف بسیار پر کاربرد میباشد ترانسمیترهای فشار و اختلاف فشار و همچنین ترانسمیترهای دمای اسمارت و با پروتکل هارت میباشد که در قسمت مربوطه به مدلهای موجود آن اشاره گردیده است .

بیشتر بخوانید …