eaton

eaton Muller قیمت فروش محصولات صنعتی ” ایتن” آمریکا

برای سفارش از اینجا وارد شوید

eaton ایتون یک شرکت چند ملیتی مدیریت انرژی در امریکا است و محصولات خود را به بیش از 175 کشور جهان فروخته است .این شرکت در سال 1911 با شخصی به نام جورف ایتونJoseph O. Eaton آغازشد ، در دورانی که حمل و نقل در آستانه تغییرات چشمگیری بود، او در یک ایده جدید سرمایه گذاری کرد – اولین محور کامیون چرخ دنده – در سال 1932 نام شرکت تولیدی ایتون را به خود نهاد و در سال 1937 ایتون با افتتاح کارخانه تولیدی در کانادا، بین المللی شد. بیش از 100 سال بعد کسب و کار ایتون به طور قابل توجهی تغییر و رشد کرده است .EATON در زمینه الکتریکال ، هیدرولیک ، حمل و نقل و هوافضا با نام های تجاری معروفی فعال است . از برند های فعال ایتون در صنعت ایران ، میتوان از موارد زیر نام برد :

MOELLER : از اول ژوئیه سال 2011 دو شرکت EATON و MOELLER مولر آلمان با هم ادغام شدند و با نام واحد EATON در زمینه تجهیزات الکتریکال محصولات خود را ارائه کردند.

VICKERS : ویکرز یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین نام ها در صنعت هیدرولیک است که در سال 1999 به عنوان بخشی از شرکت ایتون تبدیل شد و از تولید کنندگان اصلی اجزای سیستم های کنترل و کنترل موتور، پمپ ها ، پیستون ها ،سوپاپ ها، ، سیلندر ها و محصولات تصفیه در صنایع مختلف از جمله : موبایل، هوا فضا، دریایی ، دفاع و… در سراسر جهان است .

BUSSMAN : باسمن یکی ازبرترین برند های شناخته شده در زمینه تولید فیوز می باشد ، این شرکت با صدها سال سابقه درخشان با شرکت ایتون ادغام شده و هم اکنون جزیی از این شرکت محسوب می شود

CEAG –COOPER COUSE HINDS : شرکت CEAG آلمان که از تولید کنندگان تجهیزات ضدانفجار بود با شرکت Cooper Crouse Hinds ادغام شدند و در نهایت به عنوان زیر مجموعه ای از ایتون به تولید و ارائه محصولات ضدانفجار و روشنایی مشغول هستند .

اطلاعات بیشتر 

هیچ محصولی یافت نشد.

error: اطلاعات از کپی حفاظت شده اند !!