beckhoff

Beckhoff -” بکف” لیست قیمت فروش نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی

برای سفارش از اینجا وارد شوید

شرکت BECKHOFF آلمان به عنوان یکی از شرکتهای مطرح در زمینه تولید تجهیزات کنترلی اتوماسیون صنعتی و ساختمانی می باشد.

ازجمله محصولات این شرکت می توان به انواع کامپیوترهای صنعتی،Panel PC،کنترلرهای قابل برنامه ریزی اشاره کرد.

از نکات شاخص درخصوص شرکت BECKHOFF می توان به ارائه انواع پروتکلهای ارتباطی اشاره نمود. این شرکت بیش از ۲۲ نوع پروتکل ارتباطی صنعتی و ساختمانی را در رنج محصولات خود ساپورت می کند.

کنترلرها و کارتهای ورودی و خروجی ساخت این شرکت به راحتی بر روی ریل ترمینالی متداول نصب می گردد و نیاز به ریل خاص ندارند و تمامی کارتهای ورودی و خروجی برای تمامی CPU ها قابل استفاده می باشد.

درباره اتوماسیون صنعتی بکهوف :

بخوف  یا بکهوف سیستم های اتوماسیون باز مبتنی بر فناوری PC Control را پیاده سازی می کند.

فلسفه Beckhoff:

New Automation Technology نشان دهنده راه حل های کنترل و اتوماسیون جهانی است  که در سراسر جهان در طیف گسترده ای از برنامه های مختلف ، از ابزارهای کنترل شده CNC گرفته تا اتوماسیون هوشمند ساختمان ، مورد استفاده قرار می گیرد.

حضور جهانی در همه قاره ها:

بخشهای مرکزی بکهوف ، مانند توسعه ، تولید ، مدیریت ، توزیع ، بازاریابی ، پشتیبانی و خدمات  Beckhoff درآلمان واقع شده است، از طریق همکاری جهانی با شرکا ، بکهوف در بیش از 75 کشور جهان نمایندگی دارد.

از زمان تاسیس این شرکت در سال 1980 ، توسعه مداوم محصولات و راه حل های نوآورانه با استفاده از فناوری کنترل مبتنی بر رایانه مبنای موفقیت مداوم بکف بوده است. بسیاری از استانداردهای فناوری اتوماسیون که امروزه مسلم و بدیهی تلقی می شود توسط بخوف در مراحل اولیه مفهوم سازی شد و با موفقیت به بازار معرفی شد. فلسفه کنترل بکهوف و اختراع سیستم لایت باس ، پایانه های اتوبوسرانی و نرم افزار اتوماسیون TwinCAT نشان دهنده نقاط عطفی در فناوری اتوماسیون است و به عنوان گزینه های با عملکرد بالا برای کنترل سنتی کنترل پذیرفته شده اند. EtherCAT ، راه حل اترنت در زمان واقعی ، فناوری آینده نگر و با کارایی بالا را برای نسل جدیدی از مفاهیم کنترل لبه پیشرو در دسترس قرار می دهد.

محصولات آن شامل :رایانه های شخصی صنعتی ، قطعات ورودی / خروجی و فیلدباس ، فناوری درایو و نرم افزار اتوماسیون است. محصولات می توانند هم به عنوان اجزای جداگانه یا در یک سیستم کنترل کامل و یکپارچه در کل صنایع استفاده بشوند .

Beckhoff | The I/O  Company

Beckhoff طیف کاملی از اجزای فیلد باس را برای همه سیستم های ورودی و خروجی متداول تأمین می کند. با استفاده از پایانه های اتوبوسرانی ماژول های حفاظت IP 20 و Fieldbus Box در IP 67 ، طیف گسترده ای از دستگاه ها برای طیف گسترده ای از انواع سیگنال ها و سیستم های فیلدباس در دسترس است. علاوه بر اجزای سازنده سیستمهای متداول اتوبوس ، بخوف یک سری محصولات یکپارچه را برای بهینه سازی EtherCAT ارائه می دهد. این راه حل اترنت در زمان واقعی برای اتوماسیون صنعتی که توسط بخوف اختراع شده است ، از مقبولیت جهانی برخوردار است و با عملکرد فوق العاده و هندلینگ ساده مشخص می شود. نتیجه این امر کنترل دقیق ماشین آلات و کارخانه و افزایش قابل توجه بازده تولید است.

اطلاعات بیشتر 

Showing all 2 results

error: اطلاعات از کپی حفاظت شده اند !!