antaira

antaira قیمت فروش

antaira کمپانی آنتایرا به عنوان توسعه دهنده و تولید کننده عمده تجهیزات شبکه های صنعتی و راهکار های ارتباطی از سال ۲۰۰۵ با تشکیل دفتر امریکا ( AUS ) شروع به فعالیت نموده است و با گسترش تولیدات و ایجاد فضای تجاری مناسب در سطح دنیا در سالهای ۲۰۱۰ اقدام به تاسیس دفتر تایوان ( ATW ) و در سال ۲۰۱۲ نیز دفتر اروپا ( AEU ) را نمود و در حال حاضر دارای یک شبکه گسترده از توزیع کنندگان محصولات صنعتی خود در شمال و مرکز و جنوب آمریکا ، کانادا ، مکزیکو، اروپا و استرالیا ، شرق آسیا و خاورمیانه می باشد.

طیف محصولات صنعتی آنتایرا با ویژگی های افزایش اطمینان و پایداری در انتقال داده، عملکرد در رنج گسترده دمایی -۴۰ to 75°C  به همراه سایر ویژگی های مورد نیاز زیرساخت شبکه های صنعتی و طراحی مناسب و سازگار با شرایط صنعتی ارائه می شود.

تجهیزات صنعتی کمپانی آنتایرا به دسته های زیر طبقه بندی می شود:

  • سوئیچ های اترنت صنعتی
  • تجهیزات وایرلس صنعتی
  • مبدل های صنعتی اترنت
  • تجهیزات ارتباطات سریال

در نتیجه تجربیات عمیق و وسیع کارشناسان و طراحان کمپانی آنتایرا، تولید یک گستره کامل از محصولات صنعتی مناسب عملکرد در بازارهای صنایع مادر تخصصی چون اتوماسیون ، حمل و نقل ، امنیت ، نفت و گاز ، برق ، آب و فضلاب و پزشکی حاصل شده است.

تیم اجرایی و شبکه نمایندگان آنتایرا از افراد منحصر به فرد، با انرژی، هوشمند و خلاق تشکیل شده و این سیستم همیشه با تلاش برای اولویت قرادادن و کسب رضایت مشتری روبه جلو گام بر میدارد.

Showing all 4 results

error: اطلاعات از کپی حفاظت شده اند !!