شعاع SHOA

شعاع SHOA – محصولات روشنایی صنعتی

شعاع SHOA – جهت ارسال استعلام قیمت فوری بر روی عکس زیر کلیک کنید

لیست قیمت محصولات شعاع

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

گروه صنعتی شعاع با پیش از ۶۰ سال تجربه پیشرو در تولید صنایع روشنایی کشور میباشد. این گروه با گرایش روز افزون به زیبا سازی محیطِ زندگی، کار و نیاز به طراحی و تولید متنوع و انبوه چراغ های روشنایی، فعالیت خود را با تولید در زمینه صنایع الکتریک و روشنایی آغاز نمود. گروه صنعتی شعاع از آغاز توانسته است با ارائه کیفیت بالای محصولات و سرویسهای ویژه، مرجع قابل اطمینان برای خدمات به مشتریان باشد. این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده و نیروهای متخصص در زمینه تولید و ارائه طیف گسترده ای از انواع چراغ ها، توانسته سهم قابل توجهی از بازار داخلی و کشور های همسایه را در بر بگیرد. امید است با عنایت پروردگار و حمایت مصرف کنندگان عزیز

قدم کوچکی در راه خودکفایی کشور عزیزمان برداشته باشیم.

ضمانت نامه محصولات گروه روشنایی شعاع

گروه روشنایی شعاع، نسبت به تمامی محصولات تولیدی خود متعهد می باشد که بدون هیچ عیب و اشکالی و با کیفیت مناسب به مشتریان خود تحویل دهد و همچنین این امکان را فراهم کرده است که تا مدت یک هفته در صورت نصب نشدن یا تغییری مانند کوتاه شدن سیم، خط خوردگی یا کثیف شدن محصول، امکان تعویض یا برگشت از فروش می باشد تا مشتریان با اطمینان کامل بتوانند نسبت به انتخاب چراغ های مورد نظرشان بپردازند. همچنین این تعهد نسبت به محصولات وارداتی شعاع هم می باشد.

از مشتریان عزیز خواهشمندیم که لطفا قبل از خرید محصول نسبت به مشخصات فنی آن مطلع گردند و قبل از نصب محصول، بروشور آن را مطالعه کرده و از نحوه ی نصب هر محصول آگاهی یابند. لذا در صورت هرگونه خطایی در نصب یا کاربری اشتباهی، تمامی مسئولیت آن به عهده ی مشتری می باشد.

درصورتی که عیب و اشکال فنی چراغ ها طبق تشخیص کارشناس فنی گروه شعاع، ناشی از عدم رعایت دستور عمل نصب و بهره برداری، یا نقائص ناشی از صاعقه، نوسانات شبکه برق، شوک های الکتریکی، شکستگی و ضرب دیدگی چراغ و قطعات آن بوده و در شرایط محیطی و الکتریکی مغایر با دستور عمل نصب و بهره برداری به کار رفته باشد و یا دچار تغییر ساختار قطعات، یا دستکاری شده باشد و در نگهداری آن دقت کافی نشده باشد، گروه روشنایی شعاع، تعهدی نسبت به آن ندارد.

شرایط ضمانت کالا

گروه روشنایی شعاع تمامی محصولات تولیدی خود و همچنین برخی از محصولات وارداتی با برند شعاع را تا یکسال بعد از خرید با ارائه ی فاکتور خرید از نمایندگان شرکت ضمانت می کند تا در صورت امکان، تعمیر یا تعویض قطعه و یا تعویض محصول و یا در صورتی که هیچ یک از این راه ها میسر نبود مبلغ پرداختی طبق فاکتور خرید برگردانده می شود. مگر آن دسته از محصولاتی که هنگام فروش گارانتی آن ذکر نشده باشد.

 • تصمیم گیری و عیب یابی هر محصول توسط کارشناس فنی گروه شعاع انجام خواهد شد و در صورتی که کارشناس تشخیص دهد که عیب مربوطه، حین تولید و یا ساخت چراغ بوده باشد، شامل ضمانت می شود.
 • در صورت استفاده از چراغ ها در شرایط محیطی خاص و حاد که دارای عوامل خورندگی، اسیدی، گرمای و سرمای شدید یا رطوبت بسیار بالا باشد شامل ضمانت نامه نمی گردد. و بسیاری از استاندارد های ذکر شده در شرایط معمول محیطی می باشد.
 • هرگونه دستکاری در محصول از قبیل تغییر در ساختار یا قطعات و غیره یا نحوه ی اشتباه نصب ممکن است موجب آسیب رسانی به آن شود و ضمانت را از درجه ی اعتبار ساقط می کند. مانند چسباندن محصول با چسب آکواریوم یا بر عکس بستن شیشه ی روی محصولات یا … که در این صورت تمامی مسئولیت چراغ ها بر عهده ی مشتری می باشد و شامل گارانتی نمی شود.
 • رعایت نوع کاربرد مشخص شده برای محصول. در صورت رعایت نشدن شامل ضمانت نمی گردد. به عنوان مثال نصب چراغ های داخلی در محیط بیرونی یا نصب چراغ های با IP پایین تر در محیط آبنما یا استخر و …
 • این ضمانت نامه شامل خرابی های ناشی از صاعقه، نوسانات شبکه ی برق یا شوک های الکتریکی،  یا رعایت نکردن ولتاژ مشخص شده، شکستگی، ضرب دیدگی چراغ و قطعات و سهل انگاری در نگهداری و همچنین شامل شرایط الکتریکی و محیطی مغایر با موارد مندرج در دستور عمل نصب و بهره برداری چراغ نمی گردد.
 • در صورت بروز هرگونه خرابی لطفا محصول را تحویل نماینده ی مربوطه دهید. بعد از کارشناسی و مشخص شدن عیب، در صورتی که شامل گارانتی شود به صورت رایگان و در غیر اینصورت با دریافت هزینه و در صورت امکان تعمیر می شود.
 • ضمانت نامه شامل هزینه های باز کردن چراغ و نصب مجدد آن و همچنین هزینه های بالابر و حمل و نقل و سایر هزینه های مربوطه نمی گردد.
 • چراغ های استخری، شارژی و ریسه ها شامل گارانتی نمی شود.
  • در صورت خرابی چراغ ها در اثر حوادث و بلایای طبیعی مثل سیل، زلزله، طوفان و سوانح یا حوادث غیر قابل پیش بینی مانند جنگ و … باشد، شامل ضمانت نمی شود.
 • کلیه عیوب و خرابی های ناشی از حمل و نقل کالا مشمول ضمانت نمی گردد.