موگزا سوییچ صنعتی

موگزا – قیمت فروش سوییچ صنعتی

موگزا برای سفارش آنلاین درخواست سوییچ صنعتی و آپلود مدارک مرتبط با آن ، اینجا را کلیک کنید و درخواست خود را ثبت نماید

سوییچ های صنعتی جزییی جدا نشدنی از هر سیستم صنعتی هستند . در این بین بند خوش نام و خوش قیمت موگـزا در سـال 1987 در کشـور تایـوان تاسیس شد. این کمپـانی در ابتـدا یک شـرکت مشاور در زمیـنه شبکـه های ارتبـاطات صنعتی بوده است. با توجه به تخصص کارشناسان موگزا در زمینه ارتباطات صنعتی ( به خصوص ارتباطات سـریال صنعتی که در آن زمان بسیار متـداول بود) در سال 1988 اولین محصول موگزا که یک کارت هوشمند سـریال با 8 درگاه است به بازار عرضه شـد.

محصول Moxa C108 در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 با اقبال چشمگیری مواجه شد و لذا موگزا بر روی طراحی و تولید محصـولات پر درخواست سـریال در بازار شبکه های ارتباطی صنعتی متمرکز شد.
در سال 1992 میلادی، Moxa تجارت جهانی خود را آغاز نـمود و در کشورهای مختلـفی کانـال های پشتیبانی و فروش ایجاد نـمود. در سـال های بعد راهکـار ارتباطی سـریال صنعتی موگـزا چنان محبوبیتـی پیـدا کرد که در آن سـال ها شیوع استفاده از آن در صنایع را بـه شیـوع استفـاده از وینـدوز 95 تشبیـه کردنـد. ( در همین سال ها که مصـادف با دهه 70 و اوایـل دهه 80 خورشیـدی بود، محصـولات موگـزا استفاده بسیار زیادی در کشور ما از بابت راه اندازی سـرویس دهنده های اینتـرنت داشته است)  
با شـروع سال 2000 و گستـرش استفـاده از اترنت، موگزا مطالعات و بررسی های جـدی و وسیـعی را در خصـوص کاربـردهای اترنت در صنعــت آغــاز نـمود. نتیجه این تحقیقـات به طراحـی و تولیــد تجهیـزات Async Server منـجر شـد. ایـن فـن آوری سـرآغاز تولیـد تجهیــزات سـری NPort یا مبدل های سـریال به اترنت با ظـرفیت های مختلف برای کاربردهای مختلـف شد. سـری تجهیــزات NPort یکی از محبـوب ترین مبدل های سـریال به اترنت در بازار تجهیـزات اتـرنت صنعتی امـروزی اسـت.
از ســال 2002 به بعــد موگزا با اقبال چشمــگیری کـه در صنعـت داشتــه، دائـما به توسعـه تجهیــزات و راهکـارها پــرداختـه اسـت و از سـال 2002 تا کنون این شـرکت به صورت سـالانه رشدی 30 درصـدی را تجربه می کنـد. امروز پس از 20 سـال تـلاش و کـارآفرینی موگـزا از یک شـرکت مهندسی کوچک به یک شـرکت میلیارد دلاری تبدیل شده که بیش از 200 خانواده محصول در تولیدات خود دارد و همچنین در بیش از 60 کشور دنیا حضور مستقیم دارد. در سـال 2017 موگزا یکی از برتـرین برندها در دنیـای مخابـرات و ارتبـاطات صنعـتی اسـت و با برندهای اروپایی و آمریکایی رقابتی نزدیک دارد.

محصولات موگزا 
با رویکــرد رفـع نیـاز ارتباطات در صنـایع کلیدی، موگزا تـمرکز خــود را در طراحی و تولید محصـولات شبکه و اتوماسیون صنعتی بر دسـته محصـولات زیر معطـوف کـرده است :​

 • سوییچ های DIN RAIL و Rack Mount صنعتی
 • مبدل ها و کانورتورهای صنعتی
 • دوربین ها و تجهیزات نظارت تصویری صنعتی
 • شبکه های بی سیم وای فای و سلولار صنعتی
 • کنترلرهای I/O و اتوماسیون صنعتی
 • کامپیوترهای صنعتی
 • ابزار و ادوات مورد نیاز در شبکه های صنعتی


مجمـوع تعــداد محصـولات این تولیـد کننـده به نـام جهانی، بیــش از 2500 مـورد است، که برخـی از این محصـولات نظیر مبـدل ها و سوییچ های صنعتی جزو پـرفروش ترین محصولات، درمیان تولیدکنندگان محصولات شبکه صنعتی است.​

بازارهای هدف موگزا 
با توسعه بخش های مختلف و پیشـرفت تکنولوژی، برای بهبود کیفیت و ایمنی در بخش های مختلف صنعت و ارتباطات، استاندارهای مختلفی بنا به نیاز آن صنعت تعریف و اجرایی شده، در همین راستا موگزا برای بالابردن کارایی و بهبــود سـرویس ها، محصولات خـود را مطابق استانداردها و نیازهای صنایع زیر طراحی، تولید و ارائه کرده است​.
 

 • حمل و نقل ریلی
 • سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS)
 • شبکه های برق هوشمند (Grid)
 • صنایع دریایی
 • نفت و گاز

جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید